?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Як дізнатися про власні здібності та таланти? Особливо, коли їх у тобі ніхто не помічає? Як організувати навчання? Та як мотивувати себе на нього? У коворкінгу Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького регулярно проходять заходи з бібліотерапії. Нещодавно учасникам студій Центральної міської бібліотеки було запропоновано пройти самодіагностику «Який я студент?».
Мета самодіагностики - надати учням можливість проаналізувати свої здібності, оцінити власні сили, націлити себе на успіх.
Самодіагностику організувала тренер-бібліотекар коворкінгу «Запасний вихід». Після тесту відбулося жваве обговорення результатів. Учні студій ділилися своїми враженнями та висновками. Самодіагностика допомогла їм знайти в собі потенціал та розповіла дещо нове кожному з учасників. Для того, щоб вчитися, треба не лише підручник або електронна книга. Необхідно в першу чергу… бажання. Варто поставити собі чітку та конкретну мету. А ще – треба старанна, а іноді і важка праця над засвоєнням та закріпленням навчального матеріалу. А потім практика, практика і знову практика.

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner