?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

: 1em">Гей, що твориться! Бібліотекарі-англомани змагаються з читачами-англоманами!

У коворкінгу Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького відбулося вже два урока-змагання з англійської мови!
На першому (новорічному!) уроці учні познайомилися з батьківщиною англійської мови – Великобританією, з англійським алфавітом та дієсловом to be «бути», вчилися складати прості речення та вивчили найуживаніші привітання та прощання.

Говорили також про методику успішного навчання та аналізували, які якості людини сприяють найкращому навчанню.
Цікаві голосні читання творів Шекспіра, фотосесія біля ялинки та новорічних годинників нікого не залишили байдужими.


Учасники розійшлися з упевненістю, що, не зважаючи на те, що вчити англійську важко, це може бути цікаво та корисно.
Друге заняття-змагання з англійської відбулося вчора. Воно розпочалося літературним асорті – оглядом книг англомовного прозаїка та драматурга Оскара Уайльда. Англомани з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про незвичайну біографію письменника, переглядали книги, дехто вирішив зануритися у творчість Оскара Уайльда, взявши почитати книги в бібліотеці.


Ще у учасників був залік на знання англійського алфавіту. Змагалися завзято, та всі виявилися молодці, і у цьому змаганні перемогла дружба!


Читали, писали диктант та працювали над знаками транскрипції.
Заняття завершилося методичними порадами щодо оптимізації процесу навчання. Розглядали згубну роль невпевненості у своїх силах та історії відомих особистостей, які в школі зазнали крах у навчанні, але попри це, не втратили віри у свою унікальність і досягли значного успіху у житті. Мета цих бібліотечних порад – оселити в учнях коворкінгу впевненість в собі та допомогти знайти найкращі шляхи та методи навчання.

Latest Month

September 2018
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner