?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У багатьох бібліотеках України вже є так звані коворкінги. Ми теж вирішили не відставати від інших і з початку січня у окремій кімнаті з гламурним ремонтом розпочав роботу коворкінг-центр Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького.

Один з напрямків роботи коворкінгу – безкоштовне навчання, присвячене року німецької мови в Україні. Учасники зустрічі, що відбулася на цьому тижні, дізналися в яких країнах німецька мова є рідною, що існують діалекти та літературна мова – Hoch Deutsch, яка нараховує приблизно 90 мільйонів носіїв. Близько 80 мільйонів людей по всьому світу  використовують німецьку як другу мову, а дуже багато вивчають цю мову, як іноземну.

Ось і наші читачі поринули у вивчення німецької, познайомилися з алфавітом та правилами читання, вивчили займенники та привітання німецькою мовою.

Вчитися теж треба вміти. Частина уроку була присвячена методиці успішного навчання та досягнення успіху у розпочатій справі. Читачі разом з бібліотекарем розмірковували, які якості у характері допомагали успішним людям досягти свого зоряного часу. Називали дуже багато різних рис характеру, але найпершою була названа впевненість у собі. Обговоривши це питання, ми вирішили, що саме впевненість у собі та своїх силах (не плутайте з самовпевненістю!) допомагає досягти надзвичайних результатів у будь-якій справі.

Зустріч завершилася оглядом літератури німецького класика Йоганна-Вольфганга Гете, що є на абонементі бібліотеки, та прозвучав один із його чудових віршів.


Після зустрічі відбулася новорічна фотосесія біля казкової ялинки та паперових годинників. А дехто захотів ще й взяти з собою додому книжку з бібліотеки для власного зростання та самовдосконалення. Розійшлися додому із новими знаннями та бібліотечними книгами. Ось такий чудовий у нас був день!

Latest Month

November 2018
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner